۱۰ میلیون دلار درآمد شیرین با عسل

۱۳ تیر ۱۳۹۴ پیشنهاد مگلی , کارآفرینی بازدید : 259

یک اختراع جدید در پرورش زنبور عسل، برداشت عسل را دچار دگرگونی کرد. Cedar and Stuart Anderson، یک پدر و پسر پرورش دهنده ی زنبور عسل در استرالیا هستند که ۱۰ سال از عمر خود را صرف تکمیل اختراعی کردند که کاملا هنر و کار فشرده و پر خطر برداشت عسل را، بهبود می بخشد. آن ها سپس یک کمپین سرمایه گذاری را برای اختراع خود راه اندازی کردند.

روش کار این اختراع جدید را در فیلم زیر ببینید:

تیم پرورش زنبور عسل، برای رسیدن به هدف خود،۰۰۰ ،۷۰ دلار برای جریان کندوها هزینه کردند. آن ها حتی کاملا مطمئن نبودند که از عهده ی روشی که برای ساخت کمپین استفاده کرده اند، برآیند. کمپین سرمایه گذاری به عنوان یک کمپین انعطاف پذیر در «ایندیگوگو»، راه اندازی شد. گزینه ای که اجازه می دهد تا صاحبان کمپین هر چه پول به دست می آورند را جمع آوری کنند، حتی اگر آن ها به هدف خود نرسند. با این حال، نرسیدن به هدف خود، به معنای پرداخت درصد بالاتری از درآمد در پلت فرم، به عنوان یک کارمزد برای خدمات است.

احتیاط Andersons برای هیچ بود. آن ها بیش از ۱۰ میلیون دلار از بیش از ۲۷۰۰۰ نفر به دست آوردند، که سبب شد کمپین آن ها پردرآمد ترین کمپین در تاریخ «ایندیگوگو» باشد. کمپین هنوز شش روز را گذرانده بود که حدود  ۱۴۷ درصد از هدف جمع آوری کمک مالی اولیه را گرفت.

Cedar  در «ایندیگوگو» در مورد کمپین می نویسد: «این یک رویا برای من برای سال های طولانی است، برای ایجاد یک سیستم که اجازه می دهد تا شما به طور مستقیم از کندو بدون باز کردن آن، عسل را برداشت کنید. پس از یک دهه کار، پدر من و من به هدف مان رسیدیم و در حال حاضر، بهتر از رویای من کار می کند. تحقق بخشیدن به این رویا هیجان انگیز است.»

جمع آوری عسل بدون باز کردن کندو

جمع آوری عسل بدون باز کردن کندو

 همان طور که معلوم است، Cedar تنها نفری نیست که در مورد اختراع جدیدش هیجان زده است.

کلمات کلیدی : , , , , , , ,
:: دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *