۲۱ نرم افزار برای افزایش بهره وری، پاسخگویی و موفقیت

۷ تیر ۱۳۹۴ بهره‌وری , تکنولوژی , کار بازدید : 295

مهم نیست چگونه کار می کنید و یا چه نوع کاری دارید، مولد بودن همیشه ضروری است. اگر شما ابزار مورد نیاز برای پیاده سازی آن ها را ندارید، پس یعنی تکنیک ها و استراتژی های شما کافی نیست. خوشبختانه، برنامه ای برای آن وجود دارد!

در این جا به ۲۱ برنامه اشاره می کنیم که افزایش بهره وری، پاسخگویی و موفقیت شما را تضمین می کند. البته برخی از این برنامه ها ممکن است در حال حاضر برای کشور ما در دسترس نباشند و یا به دلیل نیاز پرداخت پول قابل استفاده نباشند ولی آگاهی و شناخت این برنامه ها برای شما مفید است.

۱ – آسانا (Asana)

در حالی که برنامه های مختلف مدیریت پروژه وجود دارد، آسانا تاکنون یکی از برنامه های مورد علاقه ی بسیاری از افراد بوده است. پس از نصب، این برنامه کمک می کند تا ایمیل های داخلی مجموعه ی شما کاهش یابد. به کمک آن می توانید وظایف را محول کنید و وضعیت پروژه های خود را از یک سیستم مرکزی بررسی کنید.


۲ – Venmo

اگر نیاز دارید به سرعت و می خواهید با امنیت هزینه هایی را پرداخت کنید، این برنامه برای شما است. بدون پرکردن فرم و پرداخت هزینه، Venmo جایگزین بسیار خوبی برای راه حل هایی مانند «پی پال» است.

 ۳ – TripIt

ردیابی سفر، نه فقط برای اهداف سازمانی، بلکه برای محاسبه ی هزینه ها و تشکیل پرونده های مالیاتی نیز مهم است. TripIt، تمام اطلاعات مهم شما را در یک مکان امن نگه می دارد.

۴ – Focus@Will

حواس پرتی، یک چالش بزرگ است که بسیاری از صاحبان کسب و کار با آن مواجه می شوند، اما قابل اجتناب است. اگر دوست دارید در حالی که کار می کنید، به موسیقی گوش دهید، Focus@Will را چک کنید. این برنامه، یک لیست پخش ویژه ی طراحی شده، برای بهبود تمرکز و تقویت خلاقیت فراهم می کند .

۵ – UberConference

تماس کنفرانسی ممکن است در طی تماس از بین برود و یا آسیب ببینید، اما با UberConference این اتفاق نمی افتد. این برنامه اجازه می دهد تا شما پروفایل لینکداین شرکت کنندگان را ببینید و جلسات خود را ضبط کنید تا نکته ی مهمی را از دست ندهید.

۶ – Evernote

Evernote یکی از متنوع ترین یادداشت برداری و ذخیره سازی های برنامه های موجود است. از هر دستگاهی قابل دسترسی است. این برنامه اجازه می دهد اسناد را جهت سازماندهی، راحت ذخیره و ویرایش کنید و تگ بزنید.

۷ – Square

اگر شما گاهی نیاز به پرداخت پول دارید و یا اغلب کار و سفر را با هم ترکیب می کنید، Square  برنامه ای است که در این مورد به شما کمک می کند.

۸ – Producteev

نمایندگی، بخش مهمی از موفقیت کسب و کار است، چه تیم شما بزرگ و یا کوچک باشد. Producteev، یک برنامه ی قدرتمند مدیریت وظیفه است، به شما اجازه می دهد تا به راحتی وظایف را به دیگر اعضای تیم اختصاص دهید و همچنین آن ها را پاسخگو نگه دارید.


۹ – FlipBoard

به روز ماندن در اخبار و تغییرات صنعت با FlipBoard آسان است. زمان خود را در وب سایت های مختلف هدر ندهید. این برنامه، موارد مورد علاقه ی شما را در یک مکان خلاصه می کند.

۱۰ – تجزیه و تحلیل جیبی (Pocket Analytics)

هر صاحب کسب و کار باید وضعیت کسب و کار خود را در همه ی زمان ها بداند. این امر، شامل تجزیه و تحلیل وب نیز می شود. این برنامه، یک مرور کلی سیار ارایه می دهد که به آسانی خوانده می شود و داشبوردی است که خدمات مختلف را پیگیری می کند.

۱۱ – Contactually

در تماس بودن با اعضای شبکه ی شما مهم است، Contactually آن را آسان می کند. به شما این امکان را می دهد تا مخاطبین خود را تقسیم کنید و چرخه های پیگیری را به هر گروه اختصاص دهید. این برنامه به شما اطمینان می دهد  که هرگز تماس با تیم خود و یا چشم انداز خود را از دست نمی دهید.

۱۲ – Refresh

تا به حال در جلسات، از عدم آگاهی در مورد فرد مقابل خجالت کشیده اید؟ با Refresh که با فیس بوک، LinkedIn و دیگر سرویس ها همگام سازی می شود، تمام اطلاعات در مورد شخصی که با او ملاقات می کنید و تعاملات گذشته ی خود را خواهید داشت.

۱۳ – Sunrise

اگر شما چندین تقویم شناور در اطراف خود دارید، به این برنامه نیاز دارید. این برنامه ی تقویم که استفاده از آن آسان است، به طور یکپارچه به تمام خدمات تقویم متصل می شود و به شما این امکان را می دهد که در کار مولد، باقی بمانید.

 

۱۴ – TrackMaven

جلو ماندن در رقابت، یک چالش است، اما TrackMaven  می تواند کمک کند. این برنامه می تواند توزیع مطالب شما را بهینه کند و به شما کمک کند تا فرصت های بازاریابی را شناسایی کنید و در عین حال، محتوا و استراتژی های رقبای تان را ردیابی کنید.

۱۵ – Invoice2Go

هرگز فراموش نکنید که برای مشتری خود فاکتور بزنید! این برنامه شما را قادر می سازد تا بدون توجه به جایی که شما هستید، به سرعت صورت حساب حرفه ای ارسال کنید. در نتیجه، صورت حساب باقی مانده و مقدار فراموش شده ای دیگر باقی نمی ماند.

۱۶ – Skitch

Skitch اضافه کردن نشانه گذاری و یا حاشیه نویسی به محتوای موجود را ساده می کند. اگر کار شما شامل ارائه ی بازخورد مکرر است، این برنامه ارایه و درک این بازخورد را ساده می کند!

۱۷ – Mint

مدیریت مناسب پول، مهم است، این که آیا شما شخصا در هزینه های آینده صرفه جویی می کنید و یا یک شرکت عظیم و ثروتمند با تعداد زیادی از افراد و منابع را مدیریت می کنید. با Mint ، شما می توانید هر زمان که وارد حساب کاربری خود می شوید، یک تصویر لحظه ای سریع از وضعیت مالی خود داشته باشید.

۱۸ – Echo Sign

هرگز برای یک اسکنر دوباره تقلا نکنید! Echo Sign اجازه می دهد تا ثبت اسناد حیاتی کسب و کار را به صورت الکترونیکی امضا کنید و تاریخچه ی سند خود را ثبت کنید. این اتفاق سبب ممیزی بدون دردسر سند در آینده می شود.

۱۹ – Hootsuite

با مدیریت همه ی پروفایل های اجتماعی خود در یک برنامه ی واحد، با  Hoot suite در زمانی که صرف تلاش های بازاریابی رسانه های اجتماعی خود می کنید، صرفه جویی کنید. این راهی آسان برای حفظ و به روز رسانی چندین حساب است.

۲۰ – Box

Box یک ابر سیستم ذخیره سازی است که کمک می کند تا پروژه های خود را در زمان واقعی پیگیری کنید. اگر شما با یک تیم از راه دور کار می کنید، این یک ویژگی ضروری است. حتی بهتر از آن، طراحی پاسخگوی برنامه، اجازه می دهد تا Box بدون توجه به دستگاهی که شما استفاده می کنید، موثر باشد.

۲۱ – IFTTT

یک برنامه ی عالی با طیف عظیمی از برنامه های کاربردی است. IFTTT  اجازه می دهد تا برنامه هایی ایجاد کنید که به حوادث با یک عمل خاص پاسخ می دهند. به عنوان مثال، برنامه می تواند برای ارسال یک پست اینستاگرم به فیس بوک، و یا ارسال متن به شما اگر یک رویداد آب و هوا در  منطقه ی شما در حال رخ دادن است، مورد استفاده قرار گیرد. این برنامه به صورت شرطهای مختلف طراحی شده است برای مثال می توانید از شرطهای آن استفاده کنید و تعریف کنید که اگر شما یک مطلب را در صفحه فیس بوک خود منتشر کردید در سایر صفحات اجتماعی شما انتشار یابد.

فرصت ها واقعا بی پایان هستند. آیا برنامه ی دیگری وجود دارد که شما فکر کنید باید در این فهرست باشد؟

می توانید محصول مورد علاقه ی خود را با گذاشتن یک نظر، به اشتراک بگذارید! نظر خود را برای ما بنویسید و برنامه ای که فکر می کنید برای دیگران نیز مفید است را در پایین این برگه بنویسید تا دیگران هم از آن استفاده کنند.

کلمات کلیدی : , , , , ,
:: دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *