۱۰ مکانی که در بهار به کمال زیبایی می رسند

۶ مرداد ۱۳۹۴ پیشنهاد مگلی , گردشگری بازدید : 247

این یک معجزه ی سالانه است، وقتی بخشی از زمین از خواب سنگین زمستانی بیدار می شود و رنگ ها فوران می کنند. حتی قسمت هایی از زمین از قسمت های دیگر زیباتر هستند. دیدن طبیعت در بهار، انسان را به شگفتی وا می دارد. در این جا خلاصه ای از بهترین مکان های چشم نواز و زیبا را ارائه داده ایم.

۱ – زمین های بلوبونت Bluebonnet، تگزاس، آمریکا

10 مکانی که در بهار به کمال زیبایی می رسند

زمین های بلوبونت، تگزاس آمریکا

در هر بهار، پیاده رو ها، بزرگراه های ایالتی و زمین های سراسر تگزاس، مانند دریایی غرق در گل می شوند. بهترین زمان برای گواه این پدیده و مشاهده ی آن، ماه های مارچ و آپریل است. زمانی که جشنواره ای به احترام روییدن گل ها در آن برگزار می شود. اگر می توانید، در این فصل سری به این منطقه ی زیبا بزنید. خواهید دید که قسمتی از بهشت، همین نقطه است. گل هایی که در این فصل در این منطقه می رویند، به شما آرامشی وصف نشدنی می بخشند.

۲ – دشت شیبازاکورا Shibazakura، ژاپن

10 مکانی که در بهار به کمال زیبایی می رسند

دشت شیبازاکورا، ژاپن

تصاویر به خودی خود گویاست. در هر بهار، بیش از چهار صد هزار گل سرخابی، سفید و قرمز نزدیک به ۱۹۰ هزار متر مربع از دشتی نزدیک به «شیبازاکورا» در ژاپن را فرش می کند. این منطقه، مملو از گل های زیبایی است که دیدن آن شما را به وجد آورده و خاطره ای به یاد ماندنی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

۳ – جشنواره ی لاله ی کانادا، اوتاوا

10 مکانی که در بهار به کمال زیبایی می رسند

جشنواره ی لاله ی کانادا

هر سال در ماه می، پایتخت کانادا میزبان بزرگ ترین جشنواره ی لاله ی دنیا است. در این جشنواره ی زیبا و فوق العاده بی نظیر، ۳۰۰ هزار لاله در ۶۰ مدل متنوع و در ۳۰ بستر گل، میزبان شما خواهند بود. گل های لاله، برای ارائه ی بندری امن به خانواده ی سلطنتی هلند در طول اشغال آلمان از طرف هلند، یک هدیه به کانادا بود.

۴ – کوکنهوف هلند، لیزه

10 مکانی که در بهار به کمال زیبایی می رسند

کوکنهوف هلند

امسال، کوکنهف هلند، میزبان صد و بیست و پنجمین سالگرد «وینست ون گوک» بود. با ادای احترام توسط نمایشگاه های گل و یک باغ تصویری جدید، یک پرتره ی شخصی از ونگوک، از روی پرتره ای که خود او کشیده بود، با هزاران گل لاله بازسازی شد. در مجموع، پارک کوکنهوف از ۷ میلیون پیاز گل تشکیل شده است که ۸۰۰ گونه ی مختلف از گل های لاله را در بر می گیرد.

۵ – باغ فیزیک چلسی، لندن، انگلستان

10 مکانی که در بهار به کمال زیبایی می رسند

باغ فیزیک چلسی، لندن، انگلستان

باغ فیزیک چلسی، یکی از مکان های لطیف از هر جهت است. برای شروع باید گفت که این باغ، قدیمی ترین باغ گیاه شناسی در لندن است و در سال ۱۶۷۳ توسط انجمن محترم داروسازان تاسیس شده است. این باغ بسیار زیبا و بی نظیر، اکنون یکی از مهم ترین مراکز گیاه شناسی در جهان است. هر گیاهی که در این باغ وجود دارد، خوراکی و کاربردی است. تمام این گیاهان، یک نقش مهم در داروهای گیاهی و طبیعی دارند.

10 مکانی که در بهار به کمال زیبایی می رسند

باغ گیاه شناسی ملی کریستین بوش در کیپ تاون آفریقای جنوبی

در کنار این لیست می توان به باغ گیاه شناسی ملی کریستین بوش در کیپ تاون آفریقای جنوبی، باغ گیاهی دوندین در نیوزلند، شکوفه های بیلتمور در اشویل کارولینای شمالی، آمریکا، جشنواره ی گل مادیرا در فونچال پرتغال و کارناوال گل توومبا در استرالیا، اشاره کرد.

کلمات کلیدی : , , , , , , , , , , , , , , ,
:: دیدگاه خود را بیان کنید

یک پاسخ به “۱۰ مکانی که در بهار به کمال زیبایی می رسند”

  1. […] مجله روزانه مگلی ۱۰ مکانی که در بهار به کمال زیبایی می ر… […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *