زندگی فقط ۱ دقیقه است

۸ فروردین ۱۳۹۴ انگیزش , کار بازدید : 77

این فیلم کوتاه نشان می دهد که زندگی فقط ۱ دقیقه است

زندگی کوتاه است و شما باید بیشترین بهره را از آن ببرید. خیلی از افراد این موضوع را فراموش می کنند و به جای آن شروع به شمردن ثانیه ها می کنند، آن ها ثانیه ها را می شمارند و اجازه می دهند تا زمان به هدر رود.

تصور کنید که زندگی تنها یک روز دیگر ادامه دارد، شما چگونه آن را سپری می کنید؟

آیا با چیزهایی که از آن ها متنفرید روز را پر می کنید؟

آیا کلماتی را که تاکنون نگفته اید، خواهید گفت؟

آیا اجازه می دهید تا ترس همچنان شما را عقب نگه دارد؟

بعضی از افراد در جوانی می میرند، اما زندگی خود را پر معنا ساخته و از تمام زندگیشان استفاده ی لازم را برده اند. این  افراد در زندگی خود کارهای مورد علاقه ی خود را انجام داده اند. آن ها در دریای زندگی، فقط برای تست کردن آب، به سمت آن نرفته اند، بلکه جلو رفته اند تا موج ایجاد کنند. شاید این جمله معادل ضرب المثل «دل را به دریا زدن» باشد. یکی از این افراد که بیشترین تأثیر را بر روی افراد داشته است، «آنه فرانک- Anne Frank» می باشد. کسی که در ۱۵ سالگی و در زندان کمپ نازی ها فوت کرد. او خیلی کوتاه زندگی کرد، اما داستان زندگی شجاعانه و پر انگیزه ی او در غالب دفترهای خاطرات به جا مانده و خیلی از افراد سعی می کنند تا در زندگی خود از او الهام بگیرند.

«هر انسانی دارای یک قدرت آزادی در درون خود است. این آزادی باعث می شود تا انتخاب کند که از چه خبرهایی خوشحال و یا ناراحت شود. انتخاب می کند که تا چه اندازه می تواند بر روی این اتفاق اثر بگذارد و یا این که اتفاق جدید چه قدر بر روی او اثر گذاشته است.(Anne Frank

حق با «آنه فرانک» است. اگر دست از تلاش بردارید، هرگز نمی دانید تا چه اندازه قوی و قدرتمند هستید و یا تا چه اندازه می توانید کار های بزرگ انجام دهید. بیشتر ما بسیار خوش شانس هستیم. ما روزها و سال های زیادی برای زندگی کردن داریم. اگر بتوانیم تمام روزهایمان را سرشار از تلاش کنیم، بهترین را در همه چیز تجربه خواهیم کرد. در این صورت بدون هیچ حسرتی خواهیم مرد و بستگی به این ندارد که زندگی ما چه قدر کوتاه یا بلند بوده است.

اگر شما ناامید هستید و فکر می کنید که زندگیتان به آخر رسیده است، در خصوص این پرواز یک دقیقه ای و تمام انسان هایی که در جوانی فوت کرده اند، کمی بیاندیشید. به زودی خواهید فهمید که باید دست از شمردن روزهایتان بردارید و بگذارید که روزها به بهترین شکل ممکن و آن گونه که دوست دارید، بگذرند.

کلمات کلیدی : , , , , , , ,
:: دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *