اگر دور از خانه هستید، حتماً این مقاله را بخوانید-بخش دوم

۱۳ خرداد ۱۳۹۴ خانواده , سبک زندگی بازدید : 60

۱۱- شما در بعضی از مهارت های سازمانی پیشرفت می کنید

شاید برای افرادی که در اطراف شما هستند، برخی از اتفاقات و فعالیت های زندگی شما سازمان یافته و منظم به نظر نیاید. اما مهم این است که شما سیستم خودتان را می فهمید و می دانید که با شیوه ی درستی زندگی می کنید. در زندگی تنهایی لازم نیست که مدام در حال راضی کردن دیگران از خودمان باشیم.

۱۲- یاد می گیرید تا قدردان زحماتی که پدر و مادرتان برای شما کشیده اند، باشید

اکنون که شما خودتان تمام این کارها را انجام می دهید، می بینید که حقیقتاً این کارها تا چه اندازه سخت بوده اند. پرداخت صورت حساب ها و نوشتن چک ها واقعاً کار لذت بخشی نیست. شما ممنون هستید که زمانی آن ها این کارها را برای شما انجام داده اند، اما قدردان باشید که آموخته اید تا این کارها را خودتان انجام دهید.

۱۳- شما تبدیل به یک متخصص چند کاره می شوید

چند کاره بودن بهترین راه است تا بتوانید از زمان تان بیشترین بهره را ببرید. شاید تا به حال هرگز به این موضوع دقت نکرده باشید، اما بدون شک تاکنون زمانی پیش آمده است که در حال هم زدن سس ماکارونی هستید، در حالی که زمین را جارو می کشید و به طور هم زمان مطالعه می کنید.

۱۴- متوجه می شوید که تقریباً همه چیز در زندگی، نیاز به پرکردن فرم هایی دارد

شما نود درصد از وقت تان را صرف تیک زدن در فرم ها و امضای روی خطوط نقطه چین می کنید. اگر این فرم ها یک امتحان نهایی بودند، شما قطعاً نمره  ی ۱۰۰ را می گرفتید.

۱۵- وقتی تماس های تلفنی مهم دارید، می فهمید که دارید به آرامی از یک فرد بی دست و پا تبدیل به یک فرد بالغ می شوید

شما گیج هستید و فهمیده اید که توانسته اید این تماس تلفنی را بدون گفتن هیچ حرف و رفتار ناشیانه ای مدیریت کنید و این زمانی است که می دانید توانسته اید در زندگی برنده شوید.

۱۶- شما هنوز فکر می کنید که یک نوجوان هستید، در حالی که شما تبدیل به یک فرد بالغ و کامل شده اید

در طول زندگی تان و در زمانی که دور از خانه هستید، متوجه می شوید که چه قدر رشد کرده اید در حالی که هرگز متوجه آن نبوده اید. این یک لحظه ی بسیار دیدنی و جذاب است که شما برای یک مدت طولانی آن را گرامی خواهید داشت.

۱۷- شما در پاسخ به تغییرات غیر منتظره عکس العمل خوبی نشان می دهید

شما یاد می گیرید تا با آن ها آرام و منطقی کنار آیید. این یک تغییر است و شما به راحتی می دانید که در ابتدا با این تغییرات غیر منتظره این گونه کنار نمی آمده اید. شما از این که چگونه این موقعیت های حساس و نامنظم را طی کرده اید تحت تاثیر قرار می گیرید، اما خوشحال هستید که در این مهارت حیاتی زندگی، پیشرفت کرده اید.

۱۸- شما یک استاد در برقراری تماس با مردم هستید. چرا که شما زندگی مستقل از افرادی را که عاشقشان هستید را آموخته اید

تکنولوژی بهترین دوست شما است. او آمده است تا راهی برای تماس شما با مردم برقرار کند. وقتی تنها هستید، دوست دارید که به هر نحوی با دیگران ارتباط برقرار کرده و از تنهایی خود، ذره ای بکاهید.

۱۹- می آموزید تا از تغییر و انتقال لذت ببرید

شما یاد می گیرید که تغییر، بخشی از زندگی است و متوجه می شوید که تغییر، شخصیت شما را می سازد. شما به تمام تغییرات بالقوه، به چشم یک چالش که در نهایت در آن استاد خواهید شد و یک درس ارزشمند از آن خواهید گرفت، نگاه می کنید. از تغییرات زندگی خود استقبال کنید و سعی کنید تا از شرایط جدید، بهترین استفاده را ببرید.

۲۰- شما ساده تر مسائل را فراموش می کنید

شما در رها کردن و فراموش کردن مسائل که در واقع یک بخش بزرگ از بالغ شدن است، هر روز و هر لحظه بهتر می شوید. فقط باید خود را باور داشته باشید و اولویت های درجه یک و یا بی اهمیت خود را بشناسید.

اگر دور از خانه هستید، حتما این مقاله را بخوانید-بخش اول

کلمات کلیدی : , , , , , , , , , , , , , , , , ,
:: دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *