این ابزار ساده آشپزخانه، آنتن بی سیم اینترنت را قطع می کند

۹ تیر ۱۳۹۴ تکنولوژی , خانواده , سبک زندگی بازدید : 234

این ابزار ساده آشپزخانه آنتن بی سیم اینترنت را قطع می کند بنابراین زمان صرف غذا را می توان بدون نگرانی در جمع خانواده به غذاخوردن پرداخت.

اعضای خانواده خیره در گوشی های هوشمند در میز شام؟ آسیاب فلفل را به آنها بدهید، فلفل ساب ضد تکنولوژی.

مغز متفکر و خلاق در شرکت تولید سس استرالیایی پاستا، یک فلفل ساب که مانند آسیاب فلفل چوبی استاندارد بنظر می رسد ساخته اند، تنها تفاوتش این است که، بهتر ازخرد کردن فلفل ،Wi-Fi را خرد می کند.

با تبدیل سریع به آسیاب باهوش ادویه، سیگنالهای اینترنت بیسیم اطراف نابود شده، به صورت مخفیانه به شما امکان بازگشت خانواده برای صرف غذا و یا هر زمان دیگر برای همنشینی با ارزش خانواده، که دنیای دیجیتال آن را ربوده است، را می دهد.

هکر باهوش فلفل Dolmio، با قطعات الکترونیکی ویژه، که در داخل فلفل ساب جای داده شده اند، نه تنها  Wi-Fi منطقه را قطع می کند بلکه تلویزیون های مجاور، گوشی های هوشمند و تبلت ها را نیز غیر فعال می کند. شیطانیست، درست است؟ ما می گوییم نبوغ شیطانی. در حالی که غذا را چاشنی دار می کند برای نگهداری خانواده در کنار هم از این نیرنگ کمک می گیرد.

سازندگان آسیاب ،این قاتل Wi-Fi را برای دور هم جمع کردن خانواده معتاد فن آوری اختراع کردند. به عبارت دیگر، فیس بوک کمتر، توییتر کمتر، وایبر کمتر، دنیای دیجیتال کمتر و زمان بیشتر برای کتار هم بودن.

فیلم مربوط به این آسیاب را در یک اقدام باشکوه تماشا کنید:

به جای یک سوئیچ نابودی، آسیاب فلفل دارای یک پیچ برای نابودی است. یک پیچ سریع از خردکن، دستگاه ها را به مدت ۳۰ دقیقه، که زمان کافی برای صرف غذا و همدلی با افراد اطراف خود منهای ابزار خیره کننده است خاموش می کند. ترفند پنهان این آسیاب فلفل،  با یک برنامه به نام AirWatch ، که از راه دور دستگاه ها را خاموش می نماید، کار می کند.

در حالی که شما احتمالا مشتاق این فرصت برای خرید هستید، این دستگاه دستی هنوز دردسترس برای عموم مردم نیست(متاسفم). Dolmio تنها تعداد محدودی از این ابزار فریبنده ا برای آزمایش تولید کرده است. با این حال، یک مفهوم جالب است، نه خوب و نه بد است.

کلمات کلیدی : , , , , , , , , , , , , ,
:: دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *