۱۵ نکته ای که فقط افراد پاک و صادق درک می کنند

۶ مرداد ۱۳۹۴ روابط , سبک زندگی بازدید : 199
افراد پاک و صادق

افراد پاک و صادق

کیست که یک فرد پاک و بی ریا را دوست نداشته باشد؟ شاید این عاملی است که باعث می شود این گروه، افرادی خاص و دوست داشتنی تلقی شوند. پاک بودن یک کیفیت جذاب است که تا اندازه ای شخصیت سازی کرده و قدرت درونی ما را تعیین می کند. در جهانی که خیلی امور واقعی و پایدار وجود ندارد، پاک بودن، گوهری ناب و کمیاب می شود.

۱ – مسیر خود را دنبال می کنید

مردم پاک و اصیل، مسیرهایی که دیگران برای آن ها مشخص می کنند را دنبال نمی کنند. در عوض آن ها را از طریق راه های غیر متعارف می سازند و راه های خودشان را کشف می کنند. روراست بودن به معنای ساخت جعلی مسیر منحصر به فرد خودتان و دنبال کردن علایق و اهداف تان است.

۲ – عزت نفس دارید

مردم پاک و بی آلایش می توانند شکست ها و انتقادها را مدیریت کنند. این افراد، اعتماد به نفس و مناعت طبع بالایی دارند که در پی توانایی شخصیتی شان به وجود آمده است که به تعریفی به عکس العمل آن ها نسبت به موضوعات مثبت و منفی می پردازد.

۳ – اشتباهات تان را می پذیرید

این افراد از قبول مسؤولیت در برابر اشتباهات شان شرمسار نیستند. باید بدانید که انسان هستید و انسان ها اشتباه می کنند، با این حال این فکر شما را از مواجه با عواقب کارتان دور نمی سازد.

۴ – شکست شما را آشفته نمی کند

این افراد مفهوم شکست را می دانند؛ می دانند که شکست یکی از راه های یادگیری است و این شکست به پیشرفت آن ها کمک خواهد کرد. این افراد از روش قراردادی بی خطر پیروی نمی کنند، در عین حال به دنبال کشف دوره های جدید و ریسک هستند.

۵ –  بر عقیده ی خود استوار هستید

اصولا سخن گفتن در مورد ایده ها و آشکار کردن افکار، ایده ها و آرزوهایی که نسبت به دنیای اطراف داریم؛ کمی زمان بر است. این امر به سادگی نشان می دهد که این افراد با آن چه هستند راحت می باشند.

۶ – به جای گوش سپردن به افراد دور و برتان، بیشتر به صدای درونی تان گوش می دهید

آن ها می دانند چه کسانی هستند و کاملا با دنیای درون شان هماهنگ هستند. این چنین شجاعتی در یافتن آرمان ها، استانداردها و انتظارات شان برای طراحی زندگی شان نیازمند زمان می باشد.

۷ – بیش از حد دیگران را نقد نمی کنید

به هر اندازه که این افراد با اشتباهات شان روراست باشند، می توانند تفاوت ها در نظرات، آرمان ها و فردیت افراد مختلف را در آغوش بکشند. این کار باعث افزایش تحمل، قضاوت کم تر و بی طرفانه در رابطه با مردم می شود.

۸ – به دیگران گوش می دهید

حتما دلیل دارد که انسان ها دو گوش و یک دهان دارند. این افراد، اهمیت گوش دادن را درک کرده اند و می دانند که گوش دادن به دیگران، رابطه ی مستقیمی در ارتباط با دیگران دارد.

۹ – قدردانی تان را نشان می دهید

این افراد خدا را برای چیزهایی که دارند شاکر هستند و از گفتن یا نشان دادن آن نمی ترسند. سپاس گزار بودن، اعتماد به نفس آن ها را کم نمی کند؛ بلکه بر آن تاثیر دارد.

۱۰ – نظرات صادقانه ای به دیگران می دهید

می توانید به کسانی که استحقاقش را دارند، صادقانه نظر بدهید. می دانید که با نظرات صادقانه ای که به وی می دهید، او را تقویت می کنید.

۱۱ – به هر آن چه می گویید عمل می کنید

شما نه فرد متظاهری هستید و نه کامل. سعی می کنید همان طور که می خواهید دیگران شما را ببینند، خودتان را ببینید. اساسا، هر توصیه ای که به دیگران می کنید را اول خودتان انجام می دهید.

۱۲ – به دنبال جلب توجه نیستید

شما به دنبال کسب اعتبار از دیگران نیستید، بلکه می خواهید در نظر خودتان اعتبار کسب کنید. در حالی که افراد جویای توجه نیاز به این دارند که توسط دیگران پر شوند، مردم پاک و بی ریا از اعتماد به نفس و آگاهی از خود در دستیابی به دستاوردهای خود استفاده می کنند.

۱۳ – می دانید خوشبختی واقعی را کجا پیدا کنید

در حالی که دیگران به دنبال شادی و جلب رضایت از مردم هستند، این مردم به دنبال دریافت شادی درونی در روابط با دوستان واقعی، خانواده و رضایت آن ها از کارشان هستند.

۱۴ – صادق هستید

این مردم با دیگران و خودشان صادق می باشند. از آن جا که آن ها با وجودیت درونی خودشان در تماس هستند، در هر موضع افرادی خود آگاه و روشن می باشند.

۱۵ – قابل پیش بینی هستید

می توانید کارها و گفته های یک فرد پاک و صادق را پیش بینی کنید. این افراد در مورد اقدامات شان یا هر آن چه رهبری می کنند، استوار و پا برجا هستند و به ندرت تصمیم گیری های شان را بر اساس فاکتورهای بیرونی تغییر می دهند.

کلمات کلیدی : , , , , , , , , , , , ,
:: دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *